ما شرکت رامین شیمی هستیم. تولید کننده مواد شوینده و ضدعفونی کننده، که محصولات جدیدی با برندهای متنوع و کیفیت بالا ایجاد می کنیم.شرکت رامین شیمی یکی از شرکت های فعال  با هدف تولید مواد شوینده عمومی و صنعتی متکی به نیروهای متخصص و متعهد و دارای توان تخصصی علمی و اجرایی در زمینه های تولید انواع شوینده ها و ضدعفونی کننده های صنعتی در صنایع مختلف (غذایی و لبنی، صنایع پزشکی و دندانپزشکی، صنایع دام و طیور، صنایع آشامیدنی و پرورش آبزیان و غیره) و امور بازرگانی به صورت سهامی خاص در سال  1396 ثبت و رسماً فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با اتکا به توانایی خود و با پشتوانه سرمایه گذران و رویکرد راهبردی مدیریت در حفظ و توسعه این سرمایه ها فردایی روشن و موفق را نوید می دهد .

این شرکت بزرگ ترین تولید کننده محصولات و تکنولوژی در صنعت شوینده ها و ضدعفونی کننده ها در خاورمیانه است که با استفاده از فناوری های نوین و پیروی از استانداردهای بین المللی برای پاسخگویی به رضایت مشتری است.طیف وسیعی از محصولات در دو گروه بزرگ شوینده وصنعتی تولید و به بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه می‌شوند و کاربرد گسترده ای در هتل ها، رستوران ها، مراکز پذیرایی، صنایغ غذایی و لبنی، بیمارستان ها و مراکز پزشکی و غیره دارد.

این سطح از تلاش و موفقیت سبب شده است تا برندهای مختلف این شرکت به عنوان موفق‌ترین برندهای پیشتاز در زمینه تولید محصولات شوینده و صنعتی معرفی گردند. مواد اولیه‌ی محصولات این برندها منطبق بر استانداردهای روز دنیا توسط شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی تولید شده است.

مدیر این شرکت باور دارد که با همکاری و عقد قرارداد شرکت های داخلی و خارجی می توان نقش مؤثری در بهبود کیفیت زندگی و رفاه مردم و سلامت محیط زیست برای رسیدن به توسعه پایدار کشور ایران و سایر کشورهای منطقه ایفا نمود.

کیفیت بالای محصولات

کيفيت محصولات هميشه يکي از مسائل مهم و قابل توجه براي شرکت رامین شیمی بوده است و همواره برای افزایش کیفیت محصولات خود می کوشد. استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا با دستگاه های ساخت آلمان، تجهیزات پیشرفته، بازرسی مستمر، آزمایشگاه مجهز،همکاری کارشناسان مجرب از جمله عواملی هستند که در جهت بهبود هر چه بیشتر محصولات تولیدی این شرکت تاثیر گذار می باشند.

تنوع محصولات

شرکت رامین شیمی برای رفع نیاز مشتریان خود محصولات متنوعی تولید می علاوه بر حفظ مشتریان خود، عملکرد و سود آوری شرکت را افزایش می دهد و مفهوم مسئولیت پذیری اجتماعی را به بهترین شکل ممکن اجرا می کند. محصولات رامین شیمی همواره برندهای برجسته و با کیفیت ممتاز خود را با رضایتمندی در سطح گسترده در بازار داخلی و بین المللی  عرضه می کند.

حامی محیط زیست

شرکت رامین شیمی دوستدار محیط زیست بوده و حفاظت از محیط زیست یکی از مهم ترین اهداف شرکت رامین شیمی است. این شرکت با هدف توسعه فرهنگ حمایت و مشارکت در صیانت از محیط زیست و منابع طبیعی سعی دارد با تولید انواع مواد شوینده و ضدعفونی کننده عمومی و صنعتی با کیفیت و مناسب، گامی موثر در جهت کاهش آلایندگی محیط زیست بردارد.

همچنین راههای مختلفی برای جلوگیری از آلودگی وجود دارد که این شرکت آنها را سرمشق کار خویش قرار داده است.

۱) استفاده از مواد اولیه مناسب و باکیفیت و همچنین فرمولاسیون استاندارد به عنوان گامی موثر در جهت توسعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست
۲) تجهیز کردن آزمایشگاههای پیشرفته مرتبط در کارخانه برای انجام آزمایشات صحیح و قابل اعتماد
۳) کنترل مداوم مخازن و جلوگیری از نشت مواد تولیدی از آنها
۴) خودداری از بازیافت مواد زاید در محیط کارخانه

تلاش کارکنان مجموعه رامین شیمی، ارائه بهترین محصولات، بالاترین کیفیت و به روز ترین خدمات و در عین حال، جلوگیری از وارد آمدن آسیب به محیط زیستی است که همگان وامدار آن هستیم و میراث ما برای نسل های آینده خواهد بود.

صنایع مختلف

شرکت رامین شیمی با استفاده از پتانسیل های مختلف درون و بیرون از مجموعه خود و استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و پرسنل مجرب محصولات متنوعی در صنایع غذایی، لبنی، دام و طیور، پزشکی و دندانپزشکی، پرورش آبزیان وغیره تولید می کند. همچنین این شرکت در جهت رفع نیاز مردم به تولید بیست نوع از محصولات خانگی از قبیل: مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، انواع جرمگیر و غیره با برندهای رامین، نارسیس وآنیتا پرداخته است که این برندها خیلی زود به عنوان برندهای نام آشنا در بین مصرف کنندگان داخلی و بین المللی قرار گرفته است

رامین شیمی اشتاد

شرک رامین شیمی به عنوان یکی از برزگترین تولید کنندگان مواد شوینده و ضدعفونی کننده صنعتی و خانگی می باشد که همواره نقش موثری درکیفیت زندگی و رفاه مردم و سلامت محیط زیست برای رسیدن به توسعه پایدار کشور ایران و سایر کشورهای منطقه ایفا می کند.

لوح تقدیر

لوح تقدیر

لوح تقدیر

لوح تقدیر

لوح تقدیر